UKS Białe Orły - strona nieoficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:
  • UKS Białe Orły - Legia Warszawa S.A. 1:2
  • NOSiR Świt Nowy Dwór Maz - LKS Nadnarwianka Pułtusk 3:0
  • KS Drukarz Warszawa - Wisła Płock S.S.A. 2:0

Herb UKS Białe Orły
Ładowanie...

Dekalog KIBICA

1. Nie będziesz miał klubów cudzych przede mną.

2. Bądź z drużyną na dobre i na złe.
Ciesz się zwycięstwami, po porażkach i niepowodzeniach bądź wyrozumiały i z całych sił wspieraj swoją ekipę.

3. Pamiętaj, aby dzień meczu święcić.
Raduj się z każdego meczu swojej drużyny.

4. Szanuj piłkarzy, działaczy oraz trenerów.
W trakcie niepowodzeń daj czas, zaufaj ludziom, którzy całą swoją wiedzę i umiejętności wkładają w to aby klub mógł z dnia na dzień stawać się lepszym, aby piłkarze się rozwijali, a zarząd klubu coraz lepiej współpracował z trenerami oraz całą swoją wiedzą i doświadczeniem promował markę klubu.

5. Szanuj inne drużyny oraz ich kibiców.
Bądź tolerancyjny i kulturalny, masz prawo do nie darzenia sympatią tego czy tamtego klubu, ale każdemu klubowi należy się szacunek.

6. W trakcie meczu dopinguj swoją ekipę.
Staraj się sprawić aby piłkarze odczuli to, że mają w Tobie wsparcie, że nie mogą Cię zawieść, że Ty liczysz na nich, zdzieraj gardło w trakcie spotkania, spraw by rywale Twojej drużyny do końca życia zapamiętali Twoje Chóralne śpiewy oraz żywiołowy doping.

7. Bądź godnym reprezentantem klubu.
Nazywając się kibicem danego klubu automatycznie stajesz się jego reprezentantem w społeczeństwie. Swoim zachowaniem i postępowaniem zostawiasz opinię wśród ludzi nie tylko o sobie samym, ale również o tym jakiego klubu jesteś kibicem.

8. Nie życz źle swojemu przeciwnikowi.
Nie życz kontuzji piłkarzom swojego rywala, nie życz im spadku z ligi czy też zapaści finansowej. Pamiętaj, że Twoje złe intencje mogą obrócić się przeciwko Tobie lub co gorsza przeciwko klubowi któremu kibicujesz.

9. Integruj się z kibicami.
Pokaż, że futbol potrafi zwalczyć przeróżne waśnie i spory oraz zjednoczyć do wspólnego działania nie tylko kluby, ale także ich kibiców.

10. Pamiętaj o tym skąd Twój klub się wywodzi, jaka jest jego historia oraz to, że ludzie którzy byli, są oraz będą z nim związani wkładają w to wiele pracy i poświęcenia, abyś mógł być z niego dumny teraz i zawsze.

Futbol to nie tylko mecz i to co jest chwilę przed nim czy tuż po nim. Futbol to święto wszystkich ludzi z nim związanych... począwszy od tych najważniejszych - kibiców, skończywszy na głównych bohaterach - piłkarzach.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Legia Warszawa S.A. - Wisła Płock S.S.A.
LKS Nadnarwianka Pułtusk - KS Drukarz Warszawa
UKS Białe Orły - NOSiR Świt Nowy Dwór Maz

UKS Białe Orły Legia Warszawa S.A.
UKS Białe Orły 1:2 Legia Warszawa S.A.
2014-06-04, 15:00:00
Warszawa, ul. Fleminga 2

UKS Białe Orły 1:2 Legia Warszawa S.A.
NOSiR Świt Nowy Dwór Maz 3:0 LKS Nadnarwianka Pułtusk
KS Drukarz Warszawa 2:0 Wisła Płock S.S.A.