UKS Białe Orły - strona nieoficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:
  • UKS Białe Orły - Legia Warszawa S.A. 1:2
  • NOSiR Świt Nowy Dwór Maz - LKS Nadnarwianka Pułtusk 3:0
  • KS Drukarz Warszawa - Wisła Płock S.S.A. 2:0

Herb UKS Białe Orły
Ładowanie...

Dekalog RODZICA

1. Nie próbuj zrealizować swoich zawiedzionych i często wygórowanych ambicji poprzez swoje dziecko.

2. Drużyna ma tylko jednego trenera, który za nią odpowiada. Nie wywieraj na trenerze nacisku, próbując wprowadzić swoje wizje przyszłej kariery sportowej swojej pociechy.

3. Nie jesteś menedżerem Chelsea Londyn czy FC Barcelona, a Twój syn nie jest profesjonalnym piłkarzem. Nie krzycz i nie skacz przy linii autowej, Twoje dziecko tego nie potrzebuje.

4. Powodem, dla którego Twój syn gra w piłkę nożną jest zabawa. Nie wywieraj presji na swoje dziecko.

5. Rolą rodzica w edukacji sportowej jest POMOC dziecku poprzez zachętę, cierpliwość, zrozumienie, zaufanie, pochwały, oklaski, słuchanie i wykazywanie zainteresowania.

6. Nie wystarczy, że powiesz kilka słów po meczu. Rozmawiaj z dzieckiem również przed nim. Przed meczem nigdy nie mów "strzel gola" czy "musisz wygrać". Zamiast tego powiedz np. "zagraj najlepiej jak potrafisz i baw się przy tym dobrze".

7. Nigdy nie zawstydzaj i nie wprawiaj w zakłopotanie swojego syna z powodu występu, zdolności lub rezultatu meczu, w którym uczestniczył.

8. Jeśli jesteś rodzicem, który krzyczy na swoje dziecko, bez przerwy podpowiada co ma zrobić, skacze przy linii bocznej, nerwowo się zachowuje , dyskutuje z sędzią, trenerem, ma jakieś zarzuty do zawodników, nie oznacza to, że jesteś złym rodzicem, ponieważ chcesz aby Twój potomek odnosił sukcesy. Ale Pamiętaj !!! Tym samym w niczym mu nie pomagasz, tworzysz tylko sytuację nerwowości, która przynosi się na dziecko.

9. Nie stresuj dziecka, bądź mniej krytyczny. Twój syn potrzebuje twojego wsparcia, zaufania i wiary. Bez żadnych zbędnych oczekiwań będzie bardziej zrelaksowany.

10. Nie zabieraj radości swojemu dziecku i nie kreuj go na siłę na mistrza, by na skutek przeciążeń fizycznych przedwcześnie się nie "WYPALIŁ".

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Legia Warszawa S.A. - Wisła Płock S.S.A.
LKS Nadnarwianka Pułtusk - KS Drukarz Warszawa
UKS Białe Orły - NOSiR Świt Nowy Dwór Maz

UKS Białe Orły Legia Warszawa S.A.
UKS Białe Orły 1:2 Legia Warszawa S.A.
2014-06-04, 15:00:00
Warszawa, ul. Fleminga 2

UKS Białe Orły 1:2 Legia Warszawa S.A.
NOSiR Świt Nowy Dwór Maz 3:0 LKS Nadnarwianka Pułtusk
KS Drukarz Warszawa 2:0 Wisła Płock S.S.A.